2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wysoka
Dodane 16 maja 2024

Kierowca busa do 3,5t

Lokalizacja

Wysoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

D&D Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem motocykli i samochodów m. in. marki Honda. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem handlowym oraz szerokim wachlarzem usług około sprzedażowych. Jesteśmy zlokalizowani we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontakt posprzedażowy z klientem,

  • dowóz motocykli i części od i do klientów,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • koordynacja transportu.

Wymagania:

  • znajomość mechaniki motocyklowej,

  • wymagane czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane również A,

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu bus,

  • prowadzenie ewidencji,

  • zamiłowanie do motoryzacji.

Oferujemy:

  • umowę zlecenia,

  • stabilność zatrudnienia,

  • praca w systemie zmianowym + 1 sobota w m-cu,

  • pracę w doświadczonym zespole.

Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wysoka,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wysoka
ID: 918692525