2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Pomorskie
  6. Zakupy - Słupsk
Dodane 16 maja 2024

Key account manager - Menadżer ds. klientów kluczowych

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Lauber Sp. z o.o. – lider w regeneracji części samochodowych, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

·        analiza rynku: wyniki sprzedaży, marży

·        analiza dostępności kontrahentów

·        analiza stanów magazynowych kontrahentów

·        raportowanie w ramach struktury działu

·        raportowanie wyników sprzedaży kontrahentom

·        zbieranie kluczowych informacji zarządczych z podległego rynku, raportowanie o potrzebach zgłaszanych przez kontrahentów

·        aktualizacja cenników kontrahentom

·        alokacja towaru

·        propozycje cen hurtowych i detalicznych dla kontrahentów

·        przygotowywanie i koordynowanie działań promocyjnych kontrahentów

·        uczestnictwo w targach, eventach z ramienia dostawcy organizowanych przez klienta kontrahenta

Wymagania rekrutacyjne

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej/regeneracyjnej na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego

  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie

  • doświadczenie w budżetowaniu i prognozowaniu

  • doświadczenie w kontaktach z klientami, w negocjowaniu kontraktów

  • biegła znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • nastawienie na długoletnią współpracę

    Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację odpowiedzialnych zadań

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • miłą i otwartą atmosferę pracy

  • bezpłatną naukę języka angielskiego

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 918649742