2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Ochota
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelnerzy poszukiwani !

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Restauracja na Ochocie

Poszukuje kelnerów!

Zakres obowiązków:

  • kontakt i obsługa kelnerska Gości,

  • dbanie o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług

  • dbanie o wystrój, klimat i estetykę restauracji

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

  • Dyspozycyjność w weekendy

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dbanie o wizerunek firmy i wygląd restauracji

  • Dbałość o wysoki standard obsługi Gości

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

    Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w doskonałej atmosferze

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju, poprzez szkolenia, realizację własnych i wspólnych pomysłów

Nie Czekaj, wyślij swoje CV jeszcze dziś!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 811540390