2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Bydgoszcz
Dodane 17 maja 2024

Kelnerów/Kelnerki zatrudnimy do Restauracji Dzikowisko ul. Fredry 1a

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Obsługa gości w restauracji zgodnie z standardami firmy :

  • Przygotowywanie stołów

  • Sprzątanie sali, dbanie o estetykę wnętrza

  • Współpraca z zespołem kelnerskim oraz kuchennym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki lub w obsłudze klienta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Kultura osobista

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich potrzeb

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej restauracji

    Szukamy osób z doświadczeniem, zaangażowanych, samodzielnych i sumiennych.

    Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznym zespole i dbasz o jakość obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie! Prześlij swoje CV i dołącz do naszej ekipy!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 841967995