2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Opoczno
Dodane 10 maja 2024

Kelnerka Restauracja Strefa

Lokalizacja

Opoczno

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Restauracja Strefa w Opocznie zatrudni kelnerkę/kelnera

Zakres obowiązków:

•          utrzymywanie porządku na sali

•          obsługa klienta indywidualnego i grupowego

•          serwowanie dań

•          sporządzanie napoi i koktajli

•          rozliczanie rachunków

•          przyjmowanie płatności

•          dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji.

Zapraszamy osoby chętne do pracy i dyspozycyjne.

Mile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta.

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysłać na adres email lub załączyć do ogłoszenia.

Lokalizacja

Opoczno,

Łódzkie

Łódzkie, Opoczno
ID: 917311710