2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Żory
Dodane 13 maja 2024

Kelnerka / kelner - Pizzeria Ludowa

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pizzeria Ludowa w Żorach zatrudni na stanowisko:

  • kelner/ kelnerka (praca zarówno w tygodniu jak i w weekendy)

    umowa zlecenie, po 2 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę

Opis stanowiska i obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa klienta,

  • przyjmowanie zamówień telefonicznych na dowóz i wynos,

  • przygotowywanie napojów, drinków, kawy, herbaty,

  • wydawanie zamówień,

  • obsługa kasy dotykowej oraz terminala.

Wymagamy:

  • utrzymywania porządku na stanowisku pracy oraz w lokalu,

  • punktualności,

  • dyspozycyjności,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • pozytywnego nastawienia,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • chęci do pracy,

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy możliwość dołączenia do progamu Multisport lub Multilife.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 707938028