2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Lidzbark
Halo Mazury
Dodane 28 maja 2024

Kelnerka, kelner

Lokalizacja

Lidzbark

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do działu gastronomii Ośrodka specjalizującego się w wypoczynku dzieci.

Zakres zadań:

  • obsługa jadalni ośrodka kolonijnego

  • obsługa bufetów (trzy posiłki dziennie)

  • koordynacja pracy zespołu jadalni

  • koordynacja współpracy kuchni z jadalnią

  • wdrażanie procedur jakości w obsłudze Gości

  • dbanie o czystość obiektu

  • dbanie o realizację diet i zamówień niestandardowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kelnerskim

  • doświadczenie pracy w zespole

  • dyspozycyjność - praca zmianowa, podczas sezonu także w weekendy

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem. Prosimy o nieaplikowanie osób bez doświadczenia

Lokalizacja

Lidzbark,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark
ID: 918176969