2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Świętokrzyskie
  6. Kelner, barman, barista - Jędrzejów
Dodane 09 maja 2024

KELNERKA/офіціантка

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Kawiarnia Gadka Szmatka w Jędrzejowie zatrudni pracowników na stanowisko kelner/kelnerka:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i podawanie napojów oraz serwowanie posiłków/ приготування та подача напоїв та подача страв
  • współpraca z pracownikami kuchni przy realizacji zamówień
  • dbałość o porządek i ład na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole
  • język polski komunikatywny/комунікативна польська мова

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę/працевлаштування за трудовим договором

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 748254124