2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Wawel S.A.
Dodane 21 maja 2024

Kelner - Sprzedawca, Kawiarnia Wawel na Zamku Królewskim

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Kelner - Sprzedawca w Kawiarni Wawel SA na Zamku Królewskim

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów kawiarni (obsługa kelnerska)

  • przygotowywanie napoi (kawa, herbata, soki, sheaki) i desery

  • oferowanie klientom produktów Wawel poprzez aktywną sprzedaż

  • dbanie o wizerunek firmy zgodnie z przyjętymi standardami

  • dbanie o czystość lokalu

  • obsługa programu sprzedażowego

Wymagania:

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność: kawiarnia otwarta jest 7 dni w tygodniu (sezon zimowy do g. 17:00, sezon letni do g. 21:00)

  • zrobione badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • uczciwość

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi programu MS Excel (w stopniu podstawowym)

  • doświadczenie w gastronomii lub handlu - mile widziane

Oferujemy:

To oferujemy

  • pracę w prestiżowym miejscu, w profesjonalnym zespole i w przyjaznej atmosferze

  • elastyczny grafik

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 887896516