2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelner Pilnie poszukiwany

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Włoska restauracja na Monciaku w Sopocie poszukuje ludzi do pracy

Rozkręcamy się i nie zwalniamy tempa!

Do naszego teamu poszukujemy wesołe i uśmiechnięte osoby bo dobra atmosfera jest dla nas bardzo ważna! Jeśli podzielasz nasze zdanie i jesteś dyspozycyjna/y w środku tygodnia jak i w weekendy, zapraszam do kontaktu.

Oferujemy:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pracę ze świetną ekipą, pełną energii i masą pomysłów

·        Posiłki pracownicze

·        Pracę na najlepszych produktach

·        umowę zlecenie

·        wypłatę wynagrodzenia co 2 tygodnie

·        możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin

·        posiłki pracownicze

Twoje zadania:

·        Przygotowanie sali do przyjęcia gości

·        Bezpośrednia obsługa gości,

·        Organizacja i koordynowanie zamówień,

·        Przygotowywanie koktajli i napoi ciepłych

·        Przyjmowanie i rozliczanie płatności za zrealizowane zamówienia

·        Dbanie o porządek stanowiska pracy,

Wymagania:

·        Wysoki poziom kultury osobistej,

·        Dyspozycyjność „od zaraz”

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        Pozytywne nastawienie i energia,

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego

·        Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (w razie braku pomożemy zrobić)

·        Sumienność

·        Punktualność

·        Uczciwość

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 764519455