2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podlaskie
  6. Kelner, barman, barista - Augustów
Dodane 08 maja 2024

Kelner / Kelnerka - restauracja Villa Skomanda w Augustowie

Wynagrodzenie

5 000 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje w gastronomii i lubisz kontakt z ludźmi – zgłoś się do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie w Villi Skomanda

Proponujemy Ci atrakcyjne warunki i pracę w entuzjastycznym zespole w Villi Skomanda.

Zakres obowiązków:

-       obsługa gości restauracji w zakresie serwowania dań i napoi, w tym alkoholowych

-       obsługa imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji

-       utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego restauracji i tarasu

-       przestrzeganie zasad higieny osobistej

-       rozliczanie się z gośćmi

-       współpraca z innymi działami obiektu hotelowego

Wymagania:

-        mile widziane doświadczenie w obsłudze gości

-        aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

-        dyspozycyjność i zaangażowanie

-        wysoka kultura osobista

-       uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

-    ciekawą pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole

-    atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa zlecenie / umowa o pracę

-    pracę na dłuższy okres

-    napiwki

Stawka za godzinę, w zależności od doświadczenia i zaangażowania.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PT SZOT, 16-300 Augustów, ul. Konwaliowa 2 moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez PT Szot.

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 682403855