2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Rzucewo
Dodane 06 maja 2024

Kelner / kelnerka na przyjęcia weselne

Lokalizacja

Rzucewo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Poszukiwany Kelner/Kelnerka na Przyjęcia Weselne w Cegielni w Rzucewo

Poszukujemy energicznych, komunikatywnych i doświadczonych kelnerów/kelnerki do naszego zespołu w Cegielni Rzucewo (powiat pucki). Jeśli masz pasję do obsługi klienta, świetne umiejętności interpersonalne i chcesz być częścią niezapomnianych chwil w życiu naszych gości, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Obsługa gości podczas przyjęć weselnych zgodnie z wytycznymi firmy

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi, dbając o komfort i zadowolenie klientów

  • Profesjonalna prezentacja i serwowanie dań i napojów

  • Współpraca z zespołem obsługi w celu zapewnienia płynnego przebiegu imprez

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka (mile widziane, lecz nie wymagane)

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność w weekendy i wieczory - praca w godzinach nocnych

  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową adekwatną do doświadczenia

  • Elastyczny grafik pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie obsługi klienta

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach

  • Transport zapewniamy lub zwracamy koszty transportu

Jeśli jesteś gotowy(a) do podjęcia wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, prześlij swoje CV

Dołącz do nas, aby razem tworzyć niezapomniane wspomnienia dla naszych gości!

Lokalizacja

Rzucewo,

Pomorskie

Pomorskie, Rzucewo
ID: 915306289