2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Rumia
Dodane 14 maja 2024

Kelner / kelnerka "Modry Młyn" Rumia

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Restauracja Modry Młyn, znana z wyjątkowej atmosfery i wyśmienitych dań, poszukuje energicznej i uśmiechniętej osoby na stanowisko kelnera lub kelnerki.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa gości restauracji

  • Obsługa baru, sali a'la carte oraz imprez okolicznościowych

  • Przyjmowanie zamówień i doradzanie w wyborze dań

  • Przygotowywanie i serwowanie posiłków i napojów

  • Dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy

  • Współpraca z kuchnią i pozostałym personelem

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Pozytywne nastawienie i uśmiech

  • Dyspozycyjność w weekendy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o detale

Oferujemy:

  • Stawka 23 - 25 zł na rękę (studenci 27,70 zł) plus napiwki

  • Możliwość premii uzależnionej od zaangażowania

  • Posiłki pracownicze

  • Pracę w godzinach 11:00-21:00 (bez zmian nocnych)

  • Możliwość szkoleń i rozwoju

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli jesteś osobą, która lubi pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV!

Dołącz do nas i twórz niezapomniane wrażenia dla naszych gości!

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 918362625