2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Bemowo
Dodane 12 maja 2024

KELNER, KELNERKA - do znanej restauracji DaGrasso Bemowo

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Pizzeria Da Grasso zaprasza dołączenia do naszego zespołu na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

Lokalizacja: Pizzeria Da Grasso, Powstańców Śląskich 106A, Bemowo, Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa gości w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze,

  • Przyjmowanie zamówień i doradzanie klientom w wyborze dań,

  • Sprawne zarządzanie stolikami i zapewnienie szybkiej obsługi,

  • Zachowanie czystości i porządku w lokalu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność i miła aparycja,

  • Zaangażowanie i chęć niesienia najlepszej obsługi klienta,

  • przyjazne usposobienie,

  • uczciwość i rzetelność,

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci restauracji,

  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na za pomocą OLX

Dołącz do naszej rodziny Da Grasso i podziel się z nami pasją do doskonałej pizzy i obsługi klienta!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 900753087