2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 28 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka Brovarnia Hotel Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o., poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • obsługa gości bezpośrednich, a‘la carte i grupowych rezerwacji w Restauracji Brovarnia zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • przygotowywanie i utrzymywanie porządku w obsługiwanej Sali,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi gości,

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • dyspozycyjności,

  • uczciwości i odpowiedzialności,

  • zaangażowania w pracę i powierzone zadania,

  • pozytywnego nastawienia do pracy i energii,

  • łatwości nawiązywania kontaktów,

  • mile widziane aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole w Restauracji 5* Hotelu Gdańsk,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • stawkę godzinową uzależnioną od posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • motywacyjny system wynagradzania ( konkursy sprzedażowe ),

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez producentów alkoholi,

  • szansę na możliwość współpracy długoterminowej,

  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej po tzw. okresie próbnym,

  • dofinansowanie Karty Sportowej po tzw. okresie próbnym,

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 906658733