2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 19 maja 2024

Kelner/Kelnerka/Barman/Barmanka do KOSa na Widelcu

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się Restauracja Kos na Widelcu na Gdańskim Starym Mieście poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku KELNERA/KELNERKI/BARMAN/BARMANKA

Jeśli jesteś osobą która dobrze odnajduje się w pracy w zespole, potrafi zorganizować własną pracę, podchodzi do niej z pasją i zaangażowaniem, to świetnie trafiłeś!

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

- doświadczenia na stanowisku pracy jako kelner

- aktualnej książeczki sanepidowskiej

- wysokiej kultury osobistej

- pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy w grupie

- zaangażowania i profesjonalizmu

- brak nałogów

- duża dyspozycyjność

- status studenta lub ucznia mile widziany

Obowiązki:

- utrzymanie porządku w miejscu pracy

- serwis według standardów restauracji

- sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

- kontrola stanu zapasów produktów,

- dbanie o wizerunek lokalu

Naszym pracownikom oferujemy:

- miłą atmosferę pracy

- dobre i terminowo wypłacane wynagrodzenie

- możliwość realizacji własnych pomysłów

- umowę zlecenie

- ciągły rozwój

- praca w młodym zespole

- pakiet sportowy w atrakcyjnych warunkach