2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Siewierz
Dodane 10 maja 2024

Kelner / Kelnerka / Barman

Lokalizacja

Siewierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kelner / Kelnerka Miejsce pracy: śląskie / Siewierz

Opis stanowiska:

  • Obsługa Gości - obsługa a'la carte, obsługa imprez zorganizownych (bankietów/ wesel/ konferencji) oraz obsługa śniadań hotelowych

  • Budowanie i dbanie o relacje z Gośćmi

  • Dbanie o wizerunek restauracji

  • Proaktywna postawa sprzedażowa

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku jak również w weekendy)

  • J. angielski komunikatywny

  • Badania sanepidowskie

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • Pełny etat, umowa o pracę lub zgodne z potrzebami kandydata (umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa B2B, niepełny etat)

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie – uzależnione od wiedzy i zaangażowania kandydata

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Oferujemy Pełny etat Zatrudnienie w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie Przyjazna atmosfera w młodym, zgranym zespole Dodatkowy system motywacyjny  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ". Informujemy, iż w procesie rekrutacji administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lukier Sp. z o.o. z siedzibą w Myszkowie (42-300), przy ul. Sikorskiego 49A/13. W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych, zachęcamy do kontaktu z powołanym przez administratora danych, inspektorem ochrony danych pod numerem telefonu 326780200 wew. 405 adres poczty elektronicznej iodo'at'naturaresidence.pl Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji pracowniczej za zgodą kandydata – na podstawie art.6 ust. 1 lit. a RODO. Dane będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego (w przypadku zmiany przepisów prawa). Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w rekrutacji. Oświadczenie: „Oświadczam, że w celu mojego udziału w procesie rekrutacji pracowniczej w Lukier Sp. z o.o. z siedzibą w Myszkowie (42-300), przy ul. Sikorskiego 49A/13 wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wyżej wskazanego administratora danych moich danych osobowych w okresie prowadzonej rekrutacji"

Lokalizacja

Siewierz,

Śląskie

Śląskie, Siewierz
ID: 671459576