2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

Kelner Barman Kelnerka Barmanka - Hotel ALTUS Poznań Old Town 3*

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel to polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi.  Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Obecnie prowadzimy rekrutację do

 Hotel ALTUS Poznań Old Town 3*

Na stanowiska:

Kelner - Barman

Kelnerka - Barmanka

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na obu stanowiskach

Co możemy Ci zaoferować?

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • dofinansowanie do karty multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • premie jubileuszowe

Jakie będą Twoje zadania?

  • bieżąca obsługa Gości w restauracji hotelowej

  • obsługa konferencji oraz uroczystości okolicznościowych

  • dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji

  • współpraca i wsparcie innych działów w hotelu

Na czym nam zależy?

  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego A2/B1

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami i weekendami

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 721147186