2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Fabryczna
Dodane 02 maja 2024

Kelner/Barista Cortado

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Restauracja CORTADO

Mieszcząca się w Centrum Sportowym Hasta la Vista

poszukuje pracowników na : weekendy

stanowisko : Kelner

Lokalizacja: ul. Góralska 5, Wrocław

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • wydawanie posiłków

  • parzenie kawy

  • obsługa kasy fiskalnej (terminal POS)

  • przygotowywanie drobnych przekąsek (koktajle, smoothie, kanapki )

  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Oczekiwania

  • punktualność i dyspozycyjność

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • doświadczenie mile widziane

  • ksiażeczka sanepidowska ( pomagamy wyrobic w razie jej braku )

Oferujemy

  • pracę w młodym energicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zniżki na korzystanie z centrum sportowego Hasta la Vista do 30% ceny

  • posiłek pracowniczy