2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Bieżanów-Prokocim
Dodane 17 maja 2024

Kawa i śniadania - przygotowanie i obsługa gości

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fory i Fawory - śniadania i wypieki

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która z łatwością nawiązuje kontakty, potrafi zaopiekować się gośćmi i lubi pracę z ludźmi.

Oczekujemy:

·         dokładności, zaangażowania uśmiechu i wysokiej kultury osobistej

·         umiejętności organizowania pracy na powierzonym stanowisku

·         chęci do nauki naszych standardów pracy

·         doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem

·         aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Twoje obowiązki:

·         parzenie dobrej kawy

·         przygotowanie kanapek, śniadań

·         bieżąca sprzedaż naszych produktów

·         dbanie o wygląd i asortyment w witrynach

·         dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         podnoszenie kwalifikacji poprzez udziały w szkoleniach np. baristycznych

·         przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

·         rabat pracowniczy na wszystkie produkty

Jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij CV na nasz adres mailowy.

Poszukujemy osób , które szukają długoterminowego zajęcia.

Chętnie osoby 45+

Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji prosimy wysyłać na podanego maila

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 915261453