2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Kleszczów
Dodane 22 maja 2024

Kaufland Magazyn Gliwice - Kontroler Przyjęcia Towaru

Wynagrodzenie

4 700 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kontroler Przyjęcia Towaru

Jakie będą Twoje zadania:

  • przeprowadzenie kontroli ilościowych towaru

  • kontrola dat przydatności do spożycia

  • magazynowanie przyjętego towaru

  • dokumentowanie wyników kontroli i sporządzanie raportów

  • uzupełnienie towaru.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, program poleceń – bon o wartości 1500 zł brutto).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - możliwość wyrobienia

  • gotowości do pracy w weekendy

  • dyspozycyjności i zaangażowania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 918478414