2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Prądnik Biały
Dodane 17 maja 2024

Kasjer sprzedawca Żabka ul Zdrowa (obok Prądnickiej)

Wynagrodzenie

23 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osób na pół etatu lub cały, zarówno z doświadczeniem jak i tych którzy chcieliby nauczyć się zawodu.

Tylko osoby pełnoletnie.

Sklep czynny w godzinach: 6-23

Oferujemy:

- Pracę na umowę zlecenie.

- Możliwość elastycznego grafiku dostosowanego do zajęć studenckich.

-Podwyżki przy dłuższej współpracy.

- Pracę z młodymi, fajnymi ludźmi

- Szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i ze standardów sieci.

- Możliwość rozwoju zawodowego w tym kompleksowa pomoc w założeniu własnego sklepu.

-mozliwość załozenia karty multisport

 Stawka zależna od umiejętności, im szybciej się uczysz tym więcej zarabiasz z uwagi na samodzielne stanowisko.

Stawka od 23,00 do 27,7 zł brutto.

Przyjdz na dzień próbny a decyzje podejmiesz sam (oczywiście zapłacimy ci za niego :)

Wymagania:

- orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych (dawniej książeczka)

* jeżeli nie posiadasz to pomogę Ci założyć.

- punktualność

- uczciwość

- zaangażowanie i chęć do pracy

Główne obowiązki:

- obsługa klienta

- aktywna sprzedaż

- dbałość o zachowanie czystości miejsca pracy

- doraźna pomoc w przyjmowaniu dostaw i ich rozkładanie

- przygotowywanie oferty na ciepło

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 918885524