2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podlaskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łomża
Dodane 29 kwietnia 2024

kasjer sprzedawca w sklepie z odzieżą używaną w Łomży

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma w kilkunastoletnim doświadczeniem w branży handlu odzieżą używaną poszukuje kobiety na stanowisko sprzedawca w nowo powstającym sklepie z odzieżą używana CENECO w Łomży.

Zadania bieżące:

  • obsługa klientów

  • przygotowywanie towaru do sprzedaży (wieszanie na wieszaki, klipsowanie)

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • obsługa mediów społecznościowych Facebook, tiktok

Wymagania:

Osoby o miłej aparycji, lubiące modę i kontakt z ludźmi

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na pełen wymiar czasu pracy

  • elastyczne godziny pracy (osoby uczące się egzaminy itp)

  • pracę w miłym zespole

  • szkolenia

  • pracę w branży zero waste

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na OLX.

Praca od 27 maja 2024.

Zapraszamy

Zarząd Ceneco.

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Łomża
ID: 915210336