2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sucha Beskidzka
Dodane 29 kwietnia 2024

Kasjer Sprzedawca w Markecie Jasień

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sucha Beskidzka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wielobranżowa Sużyw Sp.z.o.o poszukuje pracownika na stanowisko kasjer, pracownik sklepu w Markecie Rodzinnym Jasień ul. Błądzonka 62, 34-200 Sucha Beskidzka.

Zakres obowiązków:

-Profesjonalna obsługa klienta.

-Obsługa kasy fiskalnej

-Dbanie o czystość w sklepie.

-Sporządzanie zamówień w przypadku niedoborów w ilości towarów.

-Odbieranie dostarczonego do sklepu towaru.

-Dbanie o należytą eskopzycję towarów wewnątrz sklepu.

-Uzupełnienie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę asortymentu oraz sprawdzanie dat przydatności.

Gwarantujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.

-Płace zasadnicze + dodatki + premie.

-Wynagrodzenie zawsze na czas.

-Możliwość rozowju poprzez liczne szkolenia.

-Przyjazną atmosferę pracy.

-Akcje i dodatki do płacy z funduszu świadczeń socjalnych.

Więcej informacji dostępnych w naszym markecie.

Lokalizacja

Sucha Beskidzka,

Małopolskie

Małopolskie, Sucha Beskidzka
ID: 900339721