2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Toruń
Dodane 03 maja 2024

Kasjer-Sprzedawca Toruń Piekuś

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

38 lat na polskim rynku, 36 sklepów firmowych 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Jeśli

  • Lubisz współpracę z klientami;

  • Jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi;

  • Odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań;

  • Jesteś dyspozycyjny/a.

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje zadania

  • Obsługa klientów tak, aby pokochali kupować w naszym sklepie;

  • Obsługa kasy fiskalnej i okienka drive;

  • Przyjmowanie dostaw towarów;

  • Składanie zamówień;

  • Przygotowywanie świeżych kanapek;

  • Wypiekanie wybranego asortymentu;

  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycję towarów.

Zapewnimy Tobie

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię;

  • 3 razy w roku dodatek finansowy na święta i paczki noworoczne dla dzieci;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;

  • Słodkie deputaty;

  • Zniżki pracownicze na pieczywo;

  • Kartę zniżkową na paliwo;

  • Profesjonalne szkolenia z trenerem.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 843614581