2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubuskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zielona Góra
Dodane 13 maja 2024

Kasjer - Sprzedawca (Słoneczko S.A.)

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

SŁONECZKO

to prężnie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Szukasz pracy? Może czekamy właśnie na Ciebie.

Dołącz do naszego zespołu jako

KASJER - SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • Obsługa klientów.

  • Budowanie dobrych relacji z klientami.

  • Aktywna praca na sali sprzedaży (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie).

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

  • Zaangażowania

  • Kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Szkolenia wdrażające do pracy.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Słoneczko S.A. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r, o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że Słoneczko S.A. jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz, że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 685912051