2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Sompolno
Dodane 19 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca Promet Sompolno stacja paliw

Lokalizacja

Sompolno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Firma Promet Sompolno poszukuje kandydatów na stanowisko kasjer sprzedawca. Praca na stacji benzynowej/ sklepie z materiałami budowlanymi.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta,

  • obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem,

  • wysoka kultura osobista,

  • chęć uczenia się.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • pakiet socjalny (paczki świąteczne, bony okolicznościowe).

Lokalizacja

Sompolno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sompolno
ID: 912878952