2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Białołęka
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjer/sprzedawca/pracownik sklepu poszukiwany

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do zgranego zespołu!

Sklep Żabka przy ulicy Raciborskiej 16(Warszawa Białołęka) poszukuje osób na stanowisko Kasjer/Sprzedawca.

Opis stanowiska:

-sprzedaż, obsługa kasy i klienta,

-dokładanie towaru na półki,

-zmiana etykiet cenowych,

-przygotowywanie posiłków,

-dbanie o porządek i czystość w sklepie,

-praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym(I 6-14:30, II 14:30-23:00) dla chętnych możliwe nadgodziny.

Nie wymagamy doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości prywatnej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913061931