2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Otwock
Dodane Dzisiaj o 09:53

Kasjer / Sprzedawca - Otwock

Wynagrodzenie

4 600 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklepy Doroty to renomowana sieć sklepów spożywczych, oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości produktów. Obecnie posiadamy 27 placówek zlokalizowanych na terenie Warszawy i jej okolic. Nasza wyjątkowość wynika z bogatego wyboru produktów, atrakcyjnych cen oraz zespołu składającego się z przyjaznych i wykwalifikowanych pracowników. Przykładamy ogromną wagę do TRADYCJI, DOŚWIADCZENIA i ZAANGAŻOWANIA, co zdobywa uznanie wśród naszych Klientów.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci, poszukujemy osób na stanowisko: Kasjer / Sprzedawca - Otwock

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie złożone z części zasadniczej oraz systemu premiowego,

  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Ciekawą pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta,

  • Wykładanie i ekspozycja według przyjętych standardów,

  • Dbałość o wygląd, czystość i porządek sklepu.

Jeżeli:

  • Lubisz pracę w zespole, jesteś osobą uczciwą i zaangażowaną,

  • Szybko się uczysz,

  • Praca w systemie zmianowym (6-14 / 14-22) nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • Masz pozytywne nastawienie do Klientów,

  • Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM! Aplikuj :)

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 917947791