2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Siedlce
Dodane Dzisiaj o 10:15

Kasjer/ Sprzedawca - Lokalizacja: Gdańsk, Pruszcz Gdański

Lokalizacja

Gdańsk, Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ap-Pol sp. z o.o. właściciel sieci sklepów DELIKATESY FART poszukuje osoby na stanowisko: Kasjer/Sprzedawca

Podstawowe obowiązki na tym stanowisku:

·        Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

·        Profesjonalna obsługa klienta

·        Dbałość o zaopatrzenie sklepu: zamawianie produktów, wykładanie towaru i oznaczanie go odpowiednią cenówką

·        Wypiek asortymentu piekarniczego

·        Raportowanie - rozliczanie kasy fiskalnej, przygotowywanie raportów, dziennych, miesięcznych

·        Udział w inwentaryzacjach sklepu

·        Uczestniczenie w akcjach promocyjnych w sklepach, jak i poza nimi

·        Dbałość o porządek i wygląd sklepu

·        Inne prace zlecone przez przełożonego

Od kandydata oczekujemy :

·        Wykształcenia min. zawodowego

·        Umiejętności pracy w zespole, otwartości i elastyczności

·        Książeczki Sanepid

·        Umiejętności planowania pracy własnej

·        Umiejętności przekazywania nabytej wiedzy nowym pracownikom

·        Doświadczenia w pracy, na podobnym stanowisku (mile widziane)

·         Wysokiej kultury osobistej i schludnego wyglądu

·        Prawo Jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy :

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

·        Możliwość rozwoju w firmie

·        Dodatkowe Benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, zniżki za zakupy w naszych sklepach i wiele więcej)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Siedlce
ID: 815459465