2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 09 maja 2024

Kasjer-sprzedawca Lewiatan ul. Podhalańska Jastrzębie

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sklep Lewiatan Jastrzębie

ul. Podhalańska 21

zatrudni do pracy osoby na stanowiska :

-kasjer-sprzedawca

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

-elastyczny grafik

-nowoczesny sklep

-możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków:

-obsługa klienta ,przyjmowanie dostaw i wykładanie towarów oraz dbanie o ich właściwą ekspozycję, sprawdzanie dat ważności produktów, prace porządkowe

Wymagania:

-książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych,

-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, jesteś miłą i uprzejmą osobą - nie czekaj, aplikuj na stanowisko !

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV drogą mailową, z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 - 16:00

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 739122648