2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krowodrza
Dodane 07 maja 2024

kasjer - sprzedawca

Wynagrodzenie

23 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AKTUALNIE PROWADZONA REKRUTACJA

Miejsce pracy: ŻABKA, UL. Rynek Kleparski 6

Poszukujemy osób z doświadczeniem jak również tych którzy chcieliby nauczyć się zawodu sprzedawcy w poniższych lokalizacjach :

Ul. Przybyszewskiego – 6-22

ul. Rynek Kleparski 6-23

Oferujemy:

- Pracę na umowę zlecenie/ umowa o pracę

- Stawka na start 27.70 zł brutto plus premie za dobre wyniki wewnętrznych kontroli oraz wyniku tajemniczego klienta

- Pakiet Multisport

- Elastyczny grafik pracy.

- Szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i standardów sieci.

- Możliwość rozwoju zawodowego, pomoc w założeniu własnego sklepu.

Wymagania:

- orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych (dawniej książeczka)

- punktualność

- uczciwość

- zaangażowanie i chęć do pracy

- pozytywne nastawienie

  • dyspozycja min. 4-5 dni w tygodni

Główne obowiązki:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

- dbałość o zachowanie czystości miejsca pracy

- przyjmowanie dostaw

- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

- przygotowywanie ciepłych dań

Miejsce pracy

Rynek Kleparski 6, Kraków, Polska

Wykształcenie

Wykształcenie bez znaczenia

Typ pracy

  • Praca na cały etat

Czas trwania zatrudnienia

Na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto

23 - 29 PLN / godzinę

CV PROSZĘ PRZESYŁAĆ POPRZEZ APLIKACJĘ. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 883391922