2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Kasjer / pomocnik Pizzaiolo // Pizza Pany // 27,7 zł/h na rękę

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

KASJER(KA) / POMOCNIK/CZKA PIZZAYOLO poszukiwany / poszukiwana!

kim jesteśmy?

od ponad 5 lat wypiekamy doskonałej jakości placki na Nadodrzu, parę lat temu otworzyliśmy naszą letnią miejscówkę z pizzą na Starym Mieście (Domek nad Fosą), kręcimy też bary (Karavan KRVN) i inne beach-bary (Odrapany i Raj Bar na Słodowej) ;)

opis stanowiska pracy to:

  • obsługa klientów oraz przyjmowanie zamówień (również telefonicznych)

  • nadzór nad zamówieniami z dostawą

  • pomoc pizzaiolo przy realizacji zamówień

  • ogarnianie sali oraz (w sezonie) ogródka

co oferujemy?

- atrakcyjne wynagrodzenie (27,70 zł/h netto czyli "na rękę")

- szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy na stanowisku, możliwość wyszkolenia na stanowisko pizzayolo

- posiłki pracownicze, zniżki pracownicze, bonusy

- dobrą atmosferę w pracy z pięknym widokiem :)

- elastyczny grafik

- kartę MULTISPORT w super cenie

czego oczekujemy?

- chęci do pracy

- pogody ducha, kontaktowości, uśmiechu na ustach i cierpliwości

- dyspozycyjności (weekendy!)

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- zaangażowania i odpowiedzialności

- aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia

- status studenta mile widziany

Miejsce: Pizza Pany na Nadodrzu

czekamy na Wasze CV'ki ze zdjęciem! Parę słów o sobie też nie zaszkodzi :)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 682159947