2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 07 maja 2024

Kasjer / Kasjerka - Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń Pacjentów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów,

  • prowadzenie rozliczeń z pacjentami,

  • obsługa kasy i terminali POS,

  • sporządzanie raportów kasowych,

  • wystawianie faktur, faktur korygujących, not korygujących,

  • sporządzanie zestawień i raportów niezbędnych do kontroli należności,

  • ścisła współpraca z Działem Rozliczeń.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata praktycznego doświadczenia zawodowego,

  • sprawna obsługa komputera (szczególnie programu MS Excel) oraz urządzeń biurowych,

  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, cierpliwość i sumienność,

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację z pacjentami (rozmowy telefoniczne i bezpośrednie),

  • dobra organizacja pracy i skrupulatność i uczciwość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość pracy w środowisku medycznym u boku specjalistów o krajowej i międzynarodowej renomie,

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie kwartalne uzależnione od zrealizowanych celów,

  • dynamiczną i ciekawą pracę umożliwiającą rozwój i zdobycie cennego doświadczenia

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • program kafeteryjny,

  • jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas,

  • zgrany zespół i pełne wdrożenie w obowiązki :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 916710642