2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Jędrzejów
Dodane 09 maja 2024

Kamieniarz, pracownik produkcji

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PASKAM Zakład Kamieniarski Paweł Siechowicz Łączyn 30, 28-300 Jędrzejów poszukuje do swojego zespołu odpowiedzialnej i rzetelnej osoby na stanowisko kamieniarz ( operator maszyn CNC)- pracownik produkcji. Kandydat będzie odpowiedzialny za obróbkę elementów kamiennych- szlifowanie, cięcie, polerowanie oraz obsługę maszyn. Jeśli masz wyobraźnię przestrzenną i nie boisz się wyzwań to właśnie czekamy na Ciebie.

Dla Kandydata , który nie miał styczności z maszynami kamieniarskimi a chciałby nauczyć się ich obsługi, oferujemy darmowe szkolenia. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w gronie zaangażowanych młodych pracowników. Oferujemy stałą pracę przez cały rok z dobrymi zarobkami wypłacanymi na czas.

Opis stanowiska:

·         ustawianie i obsługa centrum CNC

·         obsługa maszyn kamieniarskich

·         przygotowywanie programu obróbki do produkcji na podstawie dokumentacji technicznej

·         umiejętność doboru narzędzi i parametrów do danej produkcji

·         kontrola jakości wytwarzanych elementów

·         rozwiązywanie problemów i raportowanie błędów

·         dbałość o zachowanie wysokich standardów jakości, wydajność oraz przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

·         znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

·         chęć współpracy z innymi członkami zespołu

·         samodzielność, dokładność i komunikatywność.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         pracę od poniedziałku do piątku

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         wysokie wynagrodzenie (od 25 zł do 35 zł na rękę)

Miejsce pracy: Łączyn 30, 28-300 Jędrzejów

CV proszę przysyłać na adres mailowy:

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 893908468