2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Biłgoraj
Dodane 11 maja 2024

Kafelkarz - rezydencje turystyczne - Francja, Alpy

Wynagrodzenie

12 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biłgoraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

NTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546

Kraj: Francja

Region: Alpy

Miejsce pracy: Landry 73210

Zadania:

  • praca w nowych budynkach (łazienki, kuchnie, salony)

  • układaniu dużych płytek kwadratowych i prostokątnych

  • przygotowanie podłoża i posprzątanie po wykonanej pracy

  • praca w tempie

  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego

  • atrakcyjna stawka godzinowa + 10% premii (prime precarite)

  • szacowane miesięczne wynagrodzenie 2300-2400€ netto miesięcznie za podstawowe godziny

  • dodatek żywieniowy 10,10€ netto/ dzień pracy

  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25% do stawki

  • możliwość otrzymania zaliczki 3x w miesiącu

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro

  • bezpłatne zakwaterowanie, pokoje 1-osobowe

  • zwrot kosztu dojazdu do Francji 50-100€

  • zapewniony dojazd na budowę autem służbowym

  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy

  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kafelkarza min. 3 lata

  • duże zdolności manualne

  • sprawność fizyczna (duże, ciężkie płytki)

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania

  • NIE wymagana znajomość języka obcego!

Lokalizacja

Biłgoraj,

Lubelskie

Lubelskie, Biłgoraj
ID: 909427535