2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Wola
wedo.pl
Dodane 30 maja 2024

Junior SEO Specialist - Staż

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wedo to agencja mediowa z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmująca się kompleksową obsługą komunikacji marki, przygotowywaniem strategii oraz zakupem mediów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior SEO Specialist - Staż

Miejsce pracy: Warszawa przy Dworcu Zachodnim (stacjonarnie)

Obecnie szukamy osoby na staż, którą moglibyśmy nauczyć podstaw optymalizacji i pozycjonowania stron WWW. Ilość godzin pracy do ustalenia z wybraną osobą. Od pół do pełnego etatu.

Zakres obowiązków:

  • Analiza danych

  • Optymalizacja stron WWW pod wymagania SEO

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego

  • Zmysł analityczny

  • Chęć do nauki

  • Status studenta

Co oferujemy:

  • Zdobycie wiedzy i doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę w firmie

  • Możliwość zatrudnienia po okresie stażu (90% stażystów zostaje z nami na stałe)

  • Wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin

  • Elastyczne godziny pracy

Nasza strona internetowa: wedo.pl. Prosimy o przesyłanie CV przez serwis OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 832151060