2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Mazowieckie
  6. Zarządzanie projektami - Warszawa
  7. Zarządzanie projektami - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Junior Project Manager

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozszerzeniem działu zajmującego się projektami IT, poszukujemy Junior Project Managera.

Będziesz odpowiedzialny/a za monitorowanie już rozpoczętych jak i nowych projektów, kontakt z firmami trzecimi, organizowanie spotkań projektowych, tworzenie harmonogramów dla projektów.

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie – po okresie próbnym umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia,

  • elastyczny czas pracy,

  • kawa / herbata

  • szkolenia wewnętrzne

Zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramów dla projektów o charakterze IT,

  • bieżący monitoring postępów prac,

  • udział w spotkaniach projektowych,

  • współpraca z firmami trzecimi,

  • udział w budowie założeń dla nowych projektów, jak i tych już trwających

Nasze wymagania:

  • wysokie umiejętności organizacyjne,

  • komunikacyjne oraz interpersonalne,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz analizy danych

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • podstawowa znajomość metodyk SCRUM oraz PRINCE

Prosimy o zawarcie klauzuli W CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 870468883