2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
iPresso
Dodane 28 maja 2024

Junior New Business Manager / Account Executive

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jako Junior New Business Manager w zespole Business Development będziesz odpowiadać za:

  • rozwój i utrzymanie kanału sprzedaży bezpośredniej iPresso

  • pozyskiwanie klientów

  • nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami

  • podpisywanie kontraktów

Wymagania:

  • Ciekawość i otwartość, chęć nauki oraz koncentracja na celu

  • Systematyczność i umiejętność organizacji swojego czasu

  • Wysoka samoświadomość tego, co robisz

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na efekty

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów oraz pozytywnych relacji z ludźmi

  • Brak oporów przed złapaniem za telefon i zadzwonieniem w nieznane :)

  • Narzędzia:

    wymagana znajomość: Google Workspace / MS Office w szczególności Arkusze, Dokumenty, Gmail;

    mile widziane: JIRA, Pipedrive (lub inny CRM)

  • Języki:

    język angielski w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów b2b

  • Opracowywanie materiałów wsparcia pozyskiwania i rozwoju klientów

  • Przygotowywanie umów z klientami oraz warunków współpracy z nimi

  • Wspieranie sprzedaży iPresso i usług w ekosystemie iPresso

  • Prowadzenie prezentacji produktowych

  • Koordynacja leadów dostarczanych przez partnerów oraz źródła marketingowe

  • Wspieranie partnerów w procesie sprzedaży

  • Bezpośrednia współpraca z zespołami Business Development, Customer Success oraz Marketingu.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie martech

  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych związanych z obszarem marketingu

  • Samodzielność i wpływ na organizację pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Po okresie próbnym kafeterię benefitów (Prywatną opiekę zdrowotną, Kartę Multisport, Ubezpieczenie)

  • Udział w szkoleniach oraz konferencjach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Umowę zlecenie, Umowę o Pracę lub B2B (Wynagrodzenie podstawowe + Prowizje AVG 6.500 brutto przy UoP miesięcznie)

  • Praca w modelu hybrydowym (2/3 dni w tygodniu w biurze w Katowicach)

My

Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami. Wspierać w rozwoju, słuchać i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Dostaniesz narzędzia pracy oraz wsparcie pozwalające się skupić na wyznaczonych celach.

Uważamy, że dobry on-bording to podstawa wprowadzenia w obowiązki na każdym stanowisku.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 916646713