2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Młodasko
Dodane 30 kwietnia 2024

Junior Marketing Specialist

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Młodasko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

-Wsparcie działu marketingu w realizacji działań promocyjnych i reklamowych

-Wsparcie działu handlowego

-Tworzenie i aktualizacja treści na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych

-Przygotowywanie materiałów promocyjnych, takich jak ulotki, banery czy plakaty -Pomoc przy organizacji eventów oraz spotkań branżowych

-Analiza wyników działań marketingowych i raportowanie efektywności kampanii

-Współpraca z agencjami reklamowymi i dostawcami usług marketingowych

-Monitorowanie konkurencji i trendy rynkowe

-Pomoc w opracowywaniu strategii marketingowej i budowaniu wizerunku firmy

Wymagani:

-Doświadczenie w branży marketingowej mile widziane

-Znajomość narzędzi i strategii marketingowych

-Kreatywność i umiejętność myślenia niestandardowego

-Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

-Umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem

-Gotowość do ciągłego rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu marketingu

-Dbałość o szczegóły oraz organizacja pracy.

Oferujemy:

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Premia uzależniona od wyników pracy

-Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

-Praca w przyjaznym środowisku

Lokalizacja

Młodasko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Młodasko
ID: 915433532