2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Junior E-commerce Specialist

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Wierzysz w potencjał i skalę rozwoju e-commerce? Szukasz połączenia marketingu, kreatywności i dynamiki zdarzeń? Właśnie trafiasz pod właściwy adres.

Junior Marketplace specialist

Genzom jest agencją  e-commercową, zajmującą się prowadzeniem kampanii sprzedażowych w całym regionie CEE. W naszej pracy wspieramy klientów zarówno w działaniach na platformach marketplace’owych typu Allegro/ Amazon, jak i sprzedaży w wyszukiwarkach i pracy z narzędziami social-commerce’owymi.

Poszukujemy strzelca wyborowego, który precyzyjnie targetuje kampanie i jeszcze lepiej optymalizuje ACoS. Jeśli masz te dwie cechy, a dodatkowo lubisz się uczyć i chcesz z zaangażowaniem budować wartość naszego zespołu, czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska:

  • realizacja kampanii performance marketingowych, w Allegro lub Amazon

  • monitoring, optymalizacja i raportowanie działań

  • analizowanie wyników kampanii i tworzenie rekomendacji

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu Office (MS Excel)

  • umiejętność pracy zespołowej

  • odpowiedzialność, terminowość, umiejętność szybkiego uczenia się

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min B2

  • Doświadczenie w e-commerce lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Czego możesz się spodziewać;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i plan motywacyjny

  • określona ścieżka rozwoju kariery w ramach struktury

  • rozwój kompetencji

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917412567