2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Mokotów
Dodane 13 maja 2024

IT Recruitment Consultant 360

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Cześć!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Diligen Recruitment to połączenie pasji do świata IT oraz doświadczenia biznesowego w obszarze rekrutacji. Powstaliśmy w 2017 roku i od tego czasu z sukcesami realizujemy projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych oraz polskich firm technologicznych. Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych Klientów i potrzymanie partnerskich relacji. Naszą główną domeną są rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz menedżerskie w obszarze technicznym jak i sprzedażowym.

W związku z rozwojem zespołu Diligen poszukujemy osoby na stanowisko: IT Recruiter

Interesują nas osoby zarówno początkujące jak i seniorzy w branży. Liczy się zaangażowanie i dopasowanie do zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne promowanie kandydatów na rynku IT u aktualnych i potencjalnych klientów.

  • Pozyskiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, selekcja najbardziej dopasowanych profili pod wakaty.

  • Budowanie relacji z klientami oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end w wybranej specjalizacji w branży IT.

  • Budowanie sieci kontaktów i relacji na wyznaczonym rynku kandydata.

  • Koordynacja spotkań klient-kandydat.

  • Publikowanie ogłoszeń o pracę, postów na Linkedin.

  • Praca z systemem ATS: projekty rekrutacyjne, klienci, kandydaci.

  • Budowanie i poszerzanie wiedzy na temat branży IT.

Oczekiwania:

  • Działanie w oparciu o własną inicjatywę i zaangażowanie.

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Wysoka motywacja do działania i wytrwałość w dążeniu do celu.

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji.

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rekrutacji w agencji rekrutacyjnej

  • Znajomość rynku IT i/lub doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w obszarze infrastruktury IT, rozwiązań sieciowych, cyberbezpieczeństwa, chmury oraz systemów.

  • Doświadczenie we współpracy z klientem.

  • Osoby kreatywne, ambitne, proaktywne i zmotywowane do rozwoju

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - B1/B2.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty dla najlepszych międzynarodowych i polskich firm – obsługa głównie w j.polskim.

  • Indywidualne ścieżki rozwoju i specjalizacje.

  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki i system rekrutacyjny.

  • Szkolenia, praktyczne ćwiczenia zespołowe, wymiana wiedzy i doświadczenia.

  • Otwarta komunikacja + konstruktywny feedback.

  • Realne do osiągnięcia cele.

  • Atrakcyjny system premiowy - premia za każdy sukces + dodatkowe bonusy uznaniowe za przekroczenie celów!

  • Narzędzia pracy - laptop, telefon, profesjonalne słuchawki do rozmów, system rekrutacyjny (ATS).

  • Udział w budowaniu firmy - będziesz miał/a realny wpływ na kształtowanie firmy, ponieważ u nas liczy się kreatywność, pomysł i energia.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej - 4/1 (biuro/HO)

  • Wygodna lokalizacja biura – Metro Służew

  • Forma współpracy - umowa zlecenie (studenci), współpraca B2B

  • Luźną atmosferę

  • Integracje zespołowe, świętowanie sukcesów i urodzin, escape room, gokarty, wieczory filmowe, gry na PS ;)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917984112