2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Dodane 11 maja 2024

Inżyniera robót sanitarnych - praca zdalna

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego

- umiejętności czytania projektów i dokumentacji technicznej (warunek konieczny)

- umiejętność obsługi programu AutoCAD oraz pakietu MS Office( Word,Excel) (warunek konieczny)

- doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

·        weryfikacja dokumentacji projektowych

·        sporządzanie kosztorysów

·        dbanie o właściwy przebieg procesu budowlanego

·        prowadzenie dokumentacji budowy

·  sporządzanie dokumentacji powykonawczej

 ·  wyjaśnianie, zgłaszanie problemów budowlanych

·  specyfikowanie i zamawianie materiału

Mile widziana własna działalność gospodarcza.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 917530549