2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Nowiny
Dodane 10 maja 2024

Inżynier Strzałowy

Lokalizacja

Nowiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

O firmie:

SSE Polska Sp. z o.o. - spółka z kapitałem zagranicznym, jeden z największych w Polsce dostawców materiałów wybuchowych i środków strzałowych. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu usług wiertniczo-strzałowych w kopalniach na terenie Polski.

Miejsce pracy:

  • Kopalnie na terenie województwa świętokrzyskiego

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i nadzorowanie prac wiertniczo – strzałowych w kopalniach odkrywkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, na kierunku górnictwo odkrywkowe lub pokrewne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane stwierdzone kwalifikacje osoby dozoru,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do podróży służbowych,

  • Sumienność,

  • Zaangażowanie,

  • Obowiązkowość.

Oferujemy;

  • Pracę pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet medyczny,

  • Możliwość rozwoju i nauki.

 Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • samochód służbowy

  • ubezpieczenie na życie

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Nowiny,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Nowiny
ID: 856972680