2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 07 maja 2024

Doradca Handlowy ds. Systemów Zabezpieczeń CCTV, SSWiN, KD, P.Poż.

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ABAKS-SYSTEM istnieje od 1996 roku i świadczy kompleksowe usługi z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży Systemów Zabezpieczeń CCTV, SSWiN, KD, P.Poż.

            ZADANIA:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i obiektów

  • doradztwo w doborze rozwiązań systemów zabezpieczeń

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • przeprowadzanie wizji lokalnych

  • przygotowywanie ofert handlowych na podstawie przeprowadzonych wizji / dokumentacji

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zakresie doradztwa techniczno-handlowego najlepiej z branży zabezpieczeń / elektrotechnicznej

  • motywacja do pracy

  • kreatywność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane elektrotechniczne

  • mile widziana znajomość branży zabezpieczeń technicznych

  • pozytywne usposobienie i wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat B

 OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji, zaangażowania i wyników pracy

  • pensja podstawowa + prowizja

  • umowa o pracę

  • możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia ( telefon, komputer, samochód służbowy ).

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916704224