2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Targówek
Dodane 16 maja 2024

Inżynier Sprzedaży / Specjalista ds. Sprzedaży Technicznej

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy będącej światowym liderem na rynku, specjalizującej się w projektowaniu, rozwoju i produkcji materiałów ciernych stosowanych w przemyśle, głównie w sektorze kolejowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY/ SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TECHNICZNEJ

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie klientów oraz ich kompleksowa obsługa

  • analiza dokumentacji technicznej, specyfikacij i wymagań klientów

  • opracowywanie ofert techniczno – handlowych i współpraca z działami technicznymi firmy w tym zakresie

  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji

  • analizowanie i raportowanie skuteczności prowadzonych działań

  • udział w opracowywaniu krótko i długoterminowej strategii sprzedaży

  • uczestnictwo w targach i innych wydarzeniach branżowych firmy

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne- warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • konsekwencja w realizacji postawionych celów

  • prawo jazdy kat B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie

  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

  • szkolenia

  • prywatna opieka medyczna

  • świąteczne paczki dla dzieci

    KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918735667