2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Radom
Dodane 07 maja 2024

Inżynier Sprzedaży i Serwisu IT

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

• sprzedaż towarów i usług, doradztwo Klientom indywidualnym i firmom z zakresu IT,

• prowadzenie działalności marketingowej firmy, przygotowywanie akcji promocyjnych, aktualizacja strony internetowej,

• prowadzenie prac serwisowych w siedzibie firmy oraz u Klienta,

• troska o ład i porządek w siedzibie firmy,

Oferujemy:

• ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

• szkolenia i rozwój zawodowy,

• miłą atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,

Wymagania:

• wykształcenia wyższego lub średniego

• znajomości technik sprzedaży i podstawowych umiejętności handlowych,

• dobrej znajomości zagadnień i rynku IT,

• wiedzy pozwalającej na właściwy dobór i konfigurację sprzętu IT,

• umiejętności instalacji i konfiguracji sprzętu, oprogramowania OS oraz aplikacji,

• umiejętności podstawowych napraw elektronicznych,

• umiejętności aktualizowania strony internetowej,

• znajomości oprogramowania zarządzania treścią,

• znajomość obsługi oprogramowania pakietów biurowych, programów graficznych

• podstawowej znajomości j. angielskiego

• prawo jazdy kat. B

• wysokiej kultury osobistej,

• Poszukujemy osób ambitnych, pracowitych i uczciwych, gotowych na nowe wyzwania,

• Osoby zainteresowane prosimy przesyłać zgłoszenia w postaci CV ze zdjęciem

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 720771496