2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Częstochowa
  6. Montaż i serwis - Tysiąclecie
Hemmersbach Polska
Dodane 27 maja 2024

Inżynier Serwisu IT / Twój start w IT! / Umowa zlecenie na 2 miesiące

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu IT / Onsite Technician

MIEJSCE PRACY: Częstochowa

Tryb pracy: Praca onsite w biurze klienta, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Szukamy osoby z umiejętnościami technicznymi w zakresie konfiguracji komputerów do lokalnego wsparcia użytkowników końcowych w Częstochowie. :)

TWOJE BENEFITY

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Szkolenia wewnątrzne

  • Program Buddy

  • Program onboardingowy

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  • Znajomość j. angielskiego i polskiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)

  • Wiedza z zakresu konfiguracji komputerów PC/laptopów (oprogramowanie i sprzęt)

  • Samodzielne analizowanie i rozwiązywanie problemów

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

TWOJE ZADANIA

  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, instalacjami i tematami hardwarowymi (głównie laptopy)

  • Wydawanie nowego sprzętu pracownikom

  • Zarządzanie wdrożeniem sprzętu oraz inwentarzem, sporządzanie raportów

  • Usuwanie danych z urządzeń przed utylizacją

  • Zbieranie zużytych sprzętów

KIM JESTEŚMY

Hemmersbach świadczy usługi w zakresie infrastruktury IT w ponad 190 krajach i posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie. Dostarczamy usługi wyłącznie dla wiodących firm z branży IT. Oferując pragmatyczne rozwiązania nie tylko zyskujemy zadowolenie naszych Klientów, ale zmieniamy świat wokół nas. Jako firma zaangażowana społecznie część naszych zysków przekazujemy na działania bezpośrednie: fundację Hemmersbach Rhino Force oraz Hemmersbach Kids’ Family.

Wyślij nam swoje CV już teraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 918055414