2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Grupa Eltron Sp. z o.o.
Dodane 07 maja 2024

Inżynier robót elektrycznych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.

  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Czego możesz się u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów chętnych do nauki, którzy w ramach rozwoju będą prowadzić inwestycje na stanowisku INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH.

Lokalizacja:  Dolny Śląsk

Poszukiwana liczba kandydatów: 2

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Koordynacja prac ekip montażowych

  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej

  • Weryfikacja poprawności i jakości wykonywanych instalacji

  • Odpowiedzialność za zamówienia materiałowe

  • Aktywna współpraca z zespołem projektowym

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych

  • Sporządzanie wycen oraz wykonywanie dokumentacji powykonawczej w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrotechnicznym (lub w trakcie studiów)

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu

  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość dokumentacji technicznej

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań, chęć do nauki i rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość programu AutoCad 2D

  • Znajomość branży elektrycznej

  • Doświadczenie w pracy na budowie

 To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Pracę w godzinach 7:00 - 17:00 (praca zadaniowa)

  • Niezbędny sprzęt do pracy: laptop, telefon,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!

  • Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport

    • Prywatna opieka medyczna

    • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca

    • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)

    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

    • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912123137