2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 06 maja 2024

Inżynier robót branży budowlanej/ sanitarnej/ elektrycznej

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma: HADM Plus Hanna Gramatowska

Lokalizacja: Szczecin

O firmie: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe HADM Plus to firma specjalizująca się w remontach, przebudowach i modernizacjach obiektów kubaturowych. Naszą działalność koncentrujemy na inwestycjach publicznych, z silnym naciskiem na roboty budowlane związane z obiektami biurowymi i oświatowymi. Projekty realizujemy kompleksowo jako Generalny Wykonawca.

Zakres obowiązków:

·         Udział w planowaniu i realizacji projektów budowlanych

·         Nadzór nad prawidłowością wykonywanych prac

·         Współpraca z zespołem wykonawczym

·         Kontrola jakości materiałów i prac

·         Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP Wykonywanie dokumentacji powykonawczych Wsparcie administracyjne

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo/ inżynieria sanitarna/ elektrotechnika) lub studia w trakcie

·         Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dbałość o szczegóły

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:

·         Pracę nad ambitnymi i rozwojowymi projektami

·         Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 886001812